Arbitri acreditați pentru anul 2017 după Stagiul Național de Arbitraj de la Cluj-Napoca, 20-22 ianuarie 2017

Nr. crt Numele si prenumele Grad Structura Sportiva Categorie arbitru
1 GORON DAN 5 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare I – A
2 MURESAN ALEXANDRU 7 DAN CS DELTA – Cluj-Napoca I – A
3 BANEA CIPRIAN 5 DAN CS P.U.M.A. – Sibiu I – A
4 HONDRU MIHAI 5 DAN CS LIGA DE EST – Vaslui I
5 GORON MONICA 5 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare I
6 IONICESCU MARIUS 4 DAN CS SULSA – Vaslui I
7 BIRLUT FLORIN VIOREL 4 DAN CS HWARANG – Sibiu I
8 CATRICICAU REMUS 4 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare I
9 FOGARASSY TIBOR 3 DAN CS DELTA – Cluj-Napoca I – B
10 DOMOCOS ROBERT 3 DAN CS MARTIAL ARTS DOJO – Baia Mare I
11 MIRON SORIN 2 DAN CS KWANG GAE – Iasi I
12 OPRESCU COSMIN 3 DAN CS CRISTAL – Hateg I
13 GHEORGHIAN ELEODOR 2 DAN CS SULSA – Vaslui I
14 PETRE ROMEO 1 DAN CS SALAMANDRA – Constanta II
15 ORBAN ANDREA 3 DAN CS STIINTA ARDEALUL – Baia Mare II
16 BAILA ALEXANDRU IOAN 2 DAN CS HWARANG – Sibiu II
17 ZAHARIA ALIN DORU 3 DAN CS LIGA DE EST – Vaslui II
18 MARGINEAN DAN 2 DAN CS P.U.M.A. – Sibiu II
19 NEAGU DORIAN 1 DAN CS HWARANG – Sibiu III
20 POPA CRISTIAN 3 DAN CS LIGA DE EST – Vaslui III
21 ARDELEAN RADU 2 DAN CS MARTIAL ARTS DOJO – Baia Mare III
22 ERNST NOEMI 1 DAN CS MARTIAL ARTS DOJO – Baia Mare III
23 IUSTIN KEVIN 2 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare III
24 POPA DORIN 1 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare III
25 TOMA STEFAN 1 DAN CS SULSA – Vaslui III
26 CHISALITA DIANA 2 DAN CS DELTA – Cluj-Napoca III
27 CANDEA PAULA ROXANA 2 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare III
28 GAVRUTA VLAD 1 DAN CS TAE-KYON – Oradea III
29 MURESAN ALEXANDRU 2 DAN CS DELTA – Cluj-Napoca – cat III – 11.03.2017 Z
30 POP ARIANA 1 DAN CS DELTA – Cluj-Napoca Z
31 TANASE VLAD IONUT 1 GUP CS HARD STEEL – Hunedoara Z
32 MATEI EMANUEL 1 DAN CS P.U.M.A. – Sibiu Z
33 MUNTEAN EMANUELLE 1 DAN CS P.U.M.A. – Sibiu Z
34 PAVEL ANDREEA 1 DAN CS P.U.M.A. – Sibiu Z
35 ELEKES ROBERT 1 DAN CS PANTERA NEAGRA – Petrosani Z
37 POPA BEATRIX 2 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare Z
38 ROHIAN VICTOR 1 DAN CS STIINTA-DRAGONUL – Baia Mare Z
39 PATACA RARES 1 DAN CS TAE-KYON – Oradea Z
40 FABIAN KRISTOF 1 GUP CS WEST TEAM – Oradea Z
41 ANDRIS ALEXANDRA 3 GUP CS CRISTAL – Hateg Z
42 PAVALUC DORIS 2 GUP CS P.U.M.A. – Sibiu Z
43 PAVEL OANA 1 DAN CS P.U.M.A. – Sibiu Z
44 MACARESCU ANDREI 1 DAN CS SULSA – Vaslui Z
45 BIRTA ANDREI 3 GUP CS TAE-KYON – Oradea Z
46 MLADIN GEORGE-ANDREI 1 GUP CS TAE-KYON – Oradea Z
47 VERES ABEL 2 GUP CS WOLF – Oradea Z

 

Examen de promovare la categoria de arbitraj ZONAL după Stagiul Național de Arbitraj de la Cluj-Napoca, 20-22 ianuarie 2017

Nr. crt Numele și prenumele Grad Structura Sportivă Categorie arbitru
1 ANDRIS ALEXANDRA 3 GUP CS CRISTAL – Hateg Zonal
2 PAVALUC DORIS 2 GUP CS P.U.M.A. – Sibiu Zonal
3 PAVEL OANA 1 DAN CS P.U.M.A. – Sibiu Zonal
4 MACARESCU ANDREI 1 DAN CS SULSA – Vaslui Zonal
5 BIRTA ANDREI 3 GUP CS TAE-KYON – Oradea Zonal
6 MLADIN GEORGE-ANDREI 1 GUP CS TAE-KYON – Oradea Zonal
7 VERES ABEL 2 GUP CS WOLF – Oradea Zonal

Director Colegiu Central al Arbitrilor,

Dan Goron – 5 dan I.T.F.

arbitru internațional clasa A – mondial